Drodzy Państwo,

zapraszamy do wypełnienia anonimowej ankiety na temat Waszych oczekiwań wobec usług świadczonych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Kraśniku. Wasze odpowiedzi pomogą nam dostosować naszą ofertę do potrzeb naszego lokalnego środowiska.

Z góry dziękujemy za Waszą pomoc.

🟠  Zapraszamy na spotkanie autorskie z pisarzem Wojciechem Widłakiem.

Spotkanie autorskie z Wojciechem Widłakiem
Dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Serdecznie zapraszamy na spotkania autorskie z pisarką Joanną Olech.

Spotkanie autorskie z Joanną Olech

Narodowe Czytanie 2024 - Kordian

Zapraszamy na spotkanie autorskie

Koper - spotkanie autorskie

Zapraszamy do udziału w V edycji konkursu czytelniczego "Ekspresowy pociąg do książek".

EKSPRESOWY POCIĄG DO KSIAŻEK - KONKURS24

REGULAMIN>>>
ZGODA>>>

Piknik Żegnaj lato na rok

Wycieczka "Na leśnych ścieżkach"

Zadanie współfinansowane z Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii miasta Kraśnik.

Wycieczka do Doboszówki

Zapraszamy do udziału w konkursie historyczno-plastycznym "Ułanem być. Życie i bohaterskie czyny 24. Pułku Ułanów w Kraśniku".

Ułanem być - konkurs historyczno-plastyczny

REGULAMIN HISTORYCZNY>>>