Miejska Biblioteka Publiczna w Kraśniku

Jak przygotowują się do zimy zwierzęta? Dlaczego drzewa gubią liście? Kto lubi jesień? Dzisiaj, 17.10 w Oddziale Dziecięco-Młodzieżowym o jesiennych zapasach rozmawialiśmy z dziećmi z Przedszkola Miejskiego Nr 7. Bajka, zabawy, zagadki i degustacja konfitur  dopełniły nasze spotkanie.

Dzisiaj, 17.10 w Oddziale Dziecięco- Młodzieżowym, dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 5 odkrywały tajemnice bibliotecznego drzewa. Kto znalazł tam schronienie? Dowiedzieć każdy się może! Zapraszamy do biblioteki.

Na ostatnich zajęciach w Oddziale Dziecięco – Młodzieżowym uczestnicy zrobili sowy. Każda inna, każda wyjątkowa!

Jeż to bardzo sympatyczny zwierz! Wiedzą o tym dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 5. Nasze zajęcia (Oddział Dziecięco- Młodzieżowy) zakończyły się wykonaniem tych sympatycznych zwierzaków. A na do widzenia było to, co przedszkolaki lubią…samodzielne wybieranie książek do domu. Brawo!

 Co ciekawego mówią książki o jesieni? W co możemy się pobawić? Jak smakuje tajemnicze kiwano? Czy trudno jest wykonać jesienny bukiet? Dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 7 na wszystkie te pytania znają odpowiedź! BRAWO! Jesienna aura sprzyja, zapraszam na tematyczne zajęcia w Oddziale Dziecięco-Młodzieżowym.

Gdzie te jeże? Co to jest kiwano? Dlaczego jeżówka kojarzy nam się z jeżem? Jaką zdrowotną moc mają owoce dzikiej róży? Zastanawialiśmy się w Oddziale Dziecięco-Młodzieżowym(10.10) z uczniami klasy IIb z SP2 Wszystkie podchwytliwe pytania, zagadki uczestnicy rozwiązali śpiewająco! BRAWO! .Na zakończenie naszego spotkania, zrobiliśmy oczywiście jeże!

Odloty ptaków. Zapasy wiewiórki. Hibernacja zwierząt. Jesienne bukiety. I wiele innych tematów związanych z tą porą roku omawialiśmy dzisiaj 11.10 z uczniami klasy Ia z SP2. Spotkanie zakończyliśmy wypożyczając książki i robiąc jeże. Dziękuję za aktywny udział!

Tort,  świeczki, klubowicze…To już 3 urodziny Książkowego Molika! 28.09 w Oddziale Dziecięco- Młodzieżowym świętowaliśmy działalność klubu DKK. Wyjątkowa atmosfera udzieliła się wszystkim. Jak zawsze humory wyśmienite. Książki rewelacyjne, klubowicze niepowtarzalni! Wszystkich zainteresowanych zapraszam na kolejne spotkanie już w ostatnią sobotę października(26.10) o 11.00.

Kwiaty jesieni, to temat prac  naszych pierwszych zajęć plastycznych w Oddziale Dziecięco-Młodzieżowym (9.10). Zapraszamy w każdą środę o 14.45 na kolejne spotkanie.

Tak w Oddziale Dziecięco-Młodzieżowym wygląda zakończenie zajęć edukacyjno- plastycznych. Cieszymy się z aktywności małych czytelników. BRAWO PRZEDSZKOLAKI!