Serduszka małe i duże wszystkie wyszły wspaniale! Nasze Kleksiki zrobiły wyjątkowe walentynki. Kolejne zajęcia już za tydzień w środę – ZAPRASZAMY!

Dzień świętego Walentego to dzień dobry dla każdego!  My go również  miło wspominamy  i wszystkich chętnych do naszej biblioteki zapraszamy!

 Dzisiaj walentynkowe niespodzianki miały dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 7.

Dzisiaj w bibliotece podsumowanie zajęć i rozdanie nagród w konkursach. Emocji było dużo! Cieszymy się, że każdy otrzymał jakąś niespodziankę.
Nasze spotkanie zakończyła herbatka u Molika, który wszystkich zawsze chętnie wita!

Powiedział Bartek, że dziś Tłusty Czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła…. My dzisiaj też robiliśmy wirtualne pączki , odbyło się również muzykowanie z fletem, a na koniec pączkowe konkurencje z pączkową degustacją….  Mniam ….

Uwaga, Uwaga …. Jeśli ktoś nie ma pomysłu na niespodziankę z okazji Dnia Św. Walentego to proszę zerknąć na naszą walentynkową propozycję. Wszystkim dzieciom gratulujemy wyjątkowo udanych prac.

       Na zajęcia plastyczne zapraszamy już po feriach w każdą środę  o godz.15.00.

Jak radzą sobie zwierzęta zimą? Co się dzieje w lesie?
6.02.2018 na te pytania odpowiadała nam pani Basia Zielińska – pracownik Nadleśnictwa Kraśnik. Na zakończenie spotkania pani leśnik zrobiła dzieciom ,,sprawdzian”, wszyscy świetnie sobie poradzili i dostali małą niespodziankę od naszego gościa. Dziękujemy!

Balonowe zimowe skoczki i urocze bałwanki to efekty naszych prac , które dzieci wyczarowały w czasie ferii na zajęciach plastycznych.
Chociaż śniegu nie ma, my się nie nudzimy!

Dzień Babci i Dziadka to miłe wydarzenie dla wszystkich. Z tej okazji dzieci na zajęciach plastycznych 17.01.2018 r. przygotowały wyjątkowe kalendarze.
Radości przy ich powstawaniu było wiele.
Mamy nadzieję, że spodobały się także obdarowanym!

Stoi w pokoju zegar stary…. czyli wszystko o czasie i zegarach.

4.01.2018r. o takiej tematyce odbyło się spotkanie z grupą pięciolatków
z Przedszkola Miejskiego Nr 5 w Kraśniku.

Na zajęciach plastycznych dzieci wykonały pingwiny, które mają nam trochę przypomnieć o zimie!

UWAGA!

W każdą ŚRODĘ w Oddziale Dziecięco-Młodzieżowym

o godz. 15.00ZAJĘCIA PLASTYCZNE

ZAPRASZAMY!