Miejska Biblioteka Publiczna w Kraśniku

BEZPŁATNY DOSTĘP DO PONAD 60 000 TYTUŁÓW E-BOOKÓW i AUDIOBOOKÓW W APLIKACJI LEGIMI

 

Szanowni Czytelnicy!

     Oferujemy skorzystanie z bezpłatnego dostępu do aplikacji Legimi. Wszystkim, którzy posiadają aktywną kartę biblioteczną umożliwiamy dostęp do największej bazy e-booków i audiobooków w Polsce. Platforma ta udostępnia ponad 60 000 tytułów książek, w tym bestsellery i nowości wydawnicze. Legimi pozwala na korzystanie ze swoich zasobów na każdym urządzeniu, umożliwiającym ściągnięcie aplikacji (czytnik Kindle nie jest obsługiwany).

     Zapraszamy do placówek Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kraśniku po specjalny kod dostępu.

 

Jak skorzystać z Legimi?

     Czytelnik posiadający aktywną kartę biblioteczną zakłada bezpłatne konto na stronie https://www.legimi.pl/wbp_lublin podając otrzymany w Bibliotece kod aktywacyjny. Kod ważny jest przez 30 dni od chwili jego aktywacji. Jeśli Czytelnik nie aktywuje pobranego w Bibliotece kodu do ostatniego dnia miesiąca, kod ten wygasa. Po upływie tego czasu można otrzymać nowy kod.

 

*) Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowano ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa za pośrednictwem Wojewódzkiej Biblioteki im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie.

 

legimi logo      mkidn logo      wbp lublin logo     mbp krasnik logo