BIP

   

„Wypożyczalnia odtwarzaczy cyfrowej książki mówionej dla osób niewidomych i słabowidzących"


 

 

Projekt "Bądź przyjazny dla środowiska" został dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.


 

Bezpłatny kurs komputerowy języka angielskiego.


Zakup nowości wydawniczych.

   

   

polona baner 06a

   

Otwórz umysł

Szczegóły

 

 

 

 

     Wszystkim tym, którzy chcą otworzyć swój umysł na nowe horyzonty polecamy lekturę obowiązkową:

 

"Transerfing rzeczywistości" (Tom IX) Praktyczny kurs w 78 dni - Vadim Zeland

"Modelowanie przyszłości" - Vitaliy Gibert

"Potęga podświadomości" - Joseph Murphy

"Potęga ludzkiego ducha" - Joseph Murphy  

"Magia wiary" - Joseph Murphy

"Twórcza moc myślenia" - Kurt Tepperwein

"Gorąca herbata z cytryną" - Catherine Devrye 

"Sekret" - Rhonda Byrne

"Kto zabrał mój ser" - Spencer Johnson

"Jak kontrolować swoje myśli" - Madeleen DuBois

"Feng Shui" - Lilian Too

 

     Możesz zmienić swoje życie od zaraz, bo siła, by to zrobić jest w tobie - nie musisz jej nigdzie szukać, płacić za nią. Wystarczy, że gorąco pragniesz, aby twoje życie stało się lepsze, pełniejsze i szczęśliwsze. Twoje pragnienie i wiara, że możesz to osiągnąć są w stanie sprawić cuda. A musisz wiedzieć, że cuda zdarzają się na świecie każdego dnia. Wystarczy przyjrzeć się naszemu codziennemu życiu. Ile w nim cudów tylko dlatego, że ktoś kiedyś w nie uwierzył i potrafił siłą swojej wiary i iskrą geniuszu sprawić, że stały się naszą codzienną rzeczywistością. O czym piszę? O telewizji, Internecie, podróżach w kosmos, odrzutowcach, łodziach podwodnych, telefonach komórkowych itp. Czy to nie cuda? Gdyby zobaczył je ktoś 100 lat temu czy to nie byłyby dla niego niewiarygodne cuda, wprost czary nieczyste?

     Dla nas to "tylko technika", a przecież ktoś kiedyś musiał to sobie wyobrazić i zrobić wszystko, by ta myśl stała się rzeczywistością. A więc "myśl jest realną siłą", ma moc twórczą, może zmieniać świat, cały świat, więc z pewnością także nasz mały świat - nasze życie. Musimy sobie tylko wyobrazić, jakie chcemy mieć życie, gorąco tego pragnąć i być dobrym człowiekiem, bo dzięki temu gromadzimy dużo łask, które bardzo pomagają w urzeczywistnieniu marzeń.

     Świadomość, że robisz dla innych coś dobrego - uskrzydla. Spróbuj, a sam(a) się przekonasz, ile ci przybędzie dobrej energii, bo jak mówi mądre ludowe przysłowie - "kto się dzieli, temu się mnoży".

     Uwierz, że możesz osiągnąć to, o czym marzysz.

     Uwierz, że możesz być kim chcesz.

     Uwierz, że możesz być szczęśliwy.

     Uwierz, bo:

                      - to wiara przenosi góry,

                      - to wiara czyni cuda,

                      - to według wiary waszej niech wam się stanie,

                      - to wiara Twoja cię uzdrowiła,

                      - wszystko jest możliwe dla tego, kto wierzy (Mk 9,23)

                      - o cokolwiek będziesz prosić w modlitwie wierząc otrzymasz (Mt 21,22).

 

    To ludzie, którzy nie boją się marzyć zmieniają świat, bo ich marzenia stają się rzeczywistością. Ktoś kiedyś wymarzył, że człowiek będzie latał jak ptak i powstał samolot, ktoś kiedyś wymarzył, że będzie rozmawiał na odległość i powstał telefon, ktoś kiedyś wymarzył, że połączy świat siecią i z najdalszej wioski ludzie będą mogli się kontaktować i powstał Internet, itd... Więc nie bój się marzyć, nawet jeśli inni będą Cię uważać za wariata i dziwaka, bo  ty wiesz, że to marzyciele zmieniają świat na lepsze. 

 

   

Nowości  

   

Przysłowia  

„Boks to jedyny sport na świecie, w którym dwóm facetom płaci się za coś, za co by ich aresztowano, gdyby byli pijani i robili to za darmo.”

George Foreman

   
Odsłon artykułów:
506286