"Bądź przyjazny dla środowiska" - finał

Miejska Biblioteka Publiczna w Kraśniku  zrealizowała  program "Bądź przyjazny dla środowiska!" dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie. Był on skierowany do uczniów kraśnickich szkół podstawowych. Podczas realizacji odbyły się konkursy z wiedzy ekologicznej "Czy jestem przyjazny dla środowiska", zajęcia edukacyjne o tematyce ekologicznej w placówkach MBP w Kraśniku, cotygodniowe konkursy wiedzy, konkurs plastyczny "Bijące serce przyrody" oraz wycieczki na ścieżki edukacyjne Nadleśnictwa Kraśnik. Koordynatorem projektu była Sylwia Bis. 19 listopada 2015r. w Oddziale Dziecięco-Młodzieżowym Biblioteki Głównej odbył się finał, podczas którego zostały rozdane nagrody. Goście mogli obejrzeć wystawę nagrodzonych i wyróżnionych prac z konkursu plastycznego a także wystawę zdjęć dokumentujących cały projekt. Wszystkim dziękujemy za udział.

GALERIA >>>

„Złe kobiety są nie do zniesienia, dobre – nudne.”

Oscar Wilde