Rajd "Odjazdowy Bibliotekarz"

"Odjazdowy Bibliotekarz" to akcja, w której bibliotekarze, czytelnicy i miłośnicy książek oraz rowerów, przejeżdżając przez miasto lub okolicę, mogą przyjemnie i aktywnie spędzić  popołudnie w gronie osób o podobnych pasjach. Miejska Biblioteka Publiczna w Kraśniku po raz kolejny zorganizowała "rajd" dla młodszych czytelników. 15 maja br.,uczestnicy akcji, pod eskortą policji i straży miejskiej,  wyruszyli spod Biblioteki Głównej do Filii nr 2 MBP na Piaskach /gdzie  doszły też pieszo dzieci ze świetlicy Szkoły Podstawowej Nr 2/. Po zwiedzeniu biblioteki, wspólnym czytaniu i konkursach, ekipa powróciła do Koszar, gdzie w ogrodzie Biblioteki czekało już ognisko, kolejne konkursy i świetna zabawa.

GALERIA ZDJĘĆ >>>