Grzegorz Kasdepke - spotkanie autorskie

Dn. 5 grudnia br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej  /w Bibliotece Głównej oraz Filii nr 1/ odbyły się spotkania autorskie z Grzegorzem Kasdepke:

Grzegorz Kasdepke (ur. 4 maja 1972r. w Białymstoku) – polski pisarz dla dzieci i młodzieży, autor  scenariuszy, dziennikarz. Ukończył studia na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Były wieloletni redaktor naczelny magazynu dla dzieci "Świerszczyk". Współpracuje z takimi wydawnictwami jak Literatura i Nasza Księgarnia. Grzegorz Kasdepke jest laureatem wielu nagród.

zobacz zdjęcia >>>