Ekologia to jest to! - finał

Miejska Biblioteka Publiczna w Kraśniku  zrealizowała  program "Ekologia - to jest to!" dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie. Był on skierowany do uczniów kraśnickich szkół podstawowych. Podczas realizacji odbyły się konkursy z wiedzy ekologicznej "Ekologia bez tajemnic", zajęcia edukacyjne o tematyce ekologicznej w placówkach MBP w Kraśniku, cotygodniowe konkursy wiedzy, konkurs plastyczny "Zielone serce przyrody" oraz wycieczki na ścieżki edukacyjne Nadleśnictwa Kraśnik. Koordynatorem projektu była Sylwia Bis. 20 listopada br. w Oddziale Dziecięco-Młodzieżowym Biblioteki Głównej odbył się finał, podczas którego zostały rozdane nagrody. Goście mogli obejrzeć wystawę nagrodzonych i wyróżnionych prac z konkursu plastycznego a także wystawę zdjęć dokumentujących cały projekt.

zobacz zdjęcia >>>

„Dziennikarstwo składa się głównie z informowania ludzi o tym, że hrabia Kowalski zmarł, podczas gdy dotychczas nikt nie miał pojęcia o fakcie, że hrabia Kowalski żył.”

Gilbert Keith Chesterton