Finał "Witajcie w naszej bajce"!

Zakończył się projekt  "Witajcie w naszej bajce"  zrealizowany  przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Kraśniku, podczas którego odbyły się spotkania autorskie dla szkół, konkursy literackie, plastyczne, na scenkę teatralną i na najlepszego czytelnika MBP w Kraśniku.
W ramach projektu MBP otrzymała 20 tys. zł dofinansowania z Narodowego Centrum Kultury.
21 listopada br. w CKiP odbył się konkurs na scenkę teatralną, a 24 listopada, w niedzielę, Baśniowy Bal, podczas którego  laureaci konkursów otrzymali nagrody. Świetna zabawa, tańce, poczęstunek i mnóstwo balonów sprawiły dzieciom wiele radości. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie!

FOTO_scenki teatralne >>>

FOTO_Baśniowy Bal >>>