Piknik "Kufereczek bajeczek."

Dn. 23 sierpnia br., w ogrodzie Biblioteki, odbył się piknik  "Kufereczek bajeczek" zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Kraśniku w ramach projektu  „Witajcie w naszej bajce”, w którym przewidziane są również spotkania autorskie dla szkół, konkursy literackie i plastyczne, cotygodniowe quizy „Więcej czytam więcej wiem”. Projekt zakończy się Baśniowym Balem.  W ramach projektu MBP otrzymała 20 tys. zł dofinansowania z Narodowego Centrum Kultury.

zobacz zdjęcia >>>