Powiatowy Dzień Bibliotekarza w Zakrzówku

10 maja br. w Gminnym Domu Kultury w Zakrzówku odbył się  Powiatowy Dzień  Bibliotekarza. Organizatorami byli: Gminna Biblioteka Publiczna w Zakrzówku, Gminny Dom Kultury w Zakrzówku oraz  Miejska Biblioteka Publiczna w Kraśniku.  W spotkaniu wzięli udział dyrektorzy i pracownicy bibliotek, przedstawiciele Gminnych Ośrodków Kultury z terenu całego powiatu kraśnickiego a także Starosta Kraśnicki Tadeusz Wojtak,  II Zastępca Burmistrza Kraśnika, Zbigniew Dżugaj oraz wójtowie gmin. Gości przywitała dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Zakrzówku, Teresa Stankiewicz oraz Wójt Gminy Zakrzówek, Grzegorz Lemiecha.

Zobacz zdjęcia >>>

„Złe kobiety są nie do zniesienia, dobre – nudne.”

Oscar Wilde