5 minut dla książki

23 kwietnia br.  wystartowała kolejna edycja akcji  “5 minut dla książki”.  O godzinie 18:00 miłośnicy literatury spotkali się w centralnych punktach miast i miejscowości, by zachęcać przechodniów do sięgnięcia po książkę oraz by przeczytać odnalezione przez czytelników fragmenty, ukazujące znaczenie książki w życiu społecznym. Miejska Biblioteka Publiczna w Kraśniku po raz kolejny włączyła się do akcji. Impreza miała miejsce na placu za CKiP. Uczestnicy, oprócz wspólnego czytania wybranych fragmentów, wzięli udział w loterii książkowej. Nagrody ufundowali: Miejska Biblioteka Publiczna oraz  ksiegarnia  Avalon. Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy do BIBLIOTEKI!

zobacz zdjęcia >>>

„Złe kobiety są nie do zniesienia, dobre – nudne.”

Oscar Wilde