BIP

   

„Wypożyczalnia odtwarzaczy cyfrowej książki mówionej dla osób niewidomych i słabowidzących"


 

 

Projekt "Bądź przyjazny dla środowiska" został dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.


 

Bezpłatny kurs komputerowy języka angielskiego.


Zakup nowości wydawniczych.

   

   

polona baner 06a

   

Paweł Beręsewicz

Szczegóły

  W dniu 15 września 2010 roku młodzi czytelnicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kraśniku spotkają się z pisarzem dziecięcym i młodzieżowym Pawłem Beręsewiczem. Spotkania odbywające się w ramach projektu Lokomotywa pełna bajek, dofinansowanego ze środków Miasta Kraśnik i MKiDN, rozpoczną się o 10:30 w Oddziale Dziecięco-Młodzieżowym przy ul. Koszarowej 10A oraz o 13:00 w Filii Nr 1 przy ul. Ks. S. Zielińskiego 3.

Urodzony w 1970 roku w Warszawie - pisarz, poeta, tłumacz, leksykograf. Autor powieści, opowiadań i wierszy dla dzieci. Laureat nagrody "Guliwera", konkursu literackiego Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek, Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego. Jest autorem wielu przekładów z języka angielskiego a także autorem bądź współautorem słowników polsko-angielskich i angielsko-polskich. Więcej o nim można dowiedzieć się na jego stronie:

 

www.pawelberesewicz.neostrada.pl

 

   

Nowości  

   

Przysłowia  

„Jeśli dasz wszystko dzieciom i świniom, to będziesz miał dobre świnie i złe dzieci.”

afrykańskie

   
Odsłon artykułów:
506203