BIP

   

„Wypożyczalnia odtwarzaczy cyfrowej książki mówionej dla osób niewidomych i słabowidzących"


 

 

Projekt "Bądź przyjazny dla środowiska" został dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.


 

Bezpłatny kurs komputerowy języka angielskiego.


Zakup nowości wydawniczych.

   

   

polona baner 06a

   

Małgorzata Karolina Piekarska

Szczegóły

     W dniu 7 czerwca 2010 roku młodzi czytelnicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kraśniku spotkają się z pisarką dziecięcą i młodzieżową oraz dziennikarką Małgorzatą Karoliną Piekarską. Spotkania odbywające się w ramach projektu Lokomotywa pełna bajek, dofinansowanego ze środków Miasta Kraśnik i MKiDN, rozpoczną się o 10:30 w Oddziale Dziecięco-Młodzieżowym przy ul. Koszarowej 10A oraz o 13:00 w Filii Nr 1 przy ul. Ks. S. Zielińskiego 3.

Gościem naszej Biblioteki będzie ceniona pisarka i dziennikarka, córka znanego dziennikarza i varsavianisty Macieja Piekarskiego. Akcja jej powieści rozgrywa się w Warszawie na Saskiej Kępie, którą jej rodzina zamieszkuje od pokoleń. Ma w swoim dorobku pisarskim również książkę dokumentalną Dziewiętnastoletni marynarz poświęconą osobie jej stryjecznego dziadka Zbigniewa Piekarskiego. 

Pani Małgorzata jest również dziennikarką prasową i telewizyjną. Więcej o niej można dowiedzieć się na stronach:

 

www.piekarska.net

piekarska.blog.onet.pl

 

 

   

Nowości  

   

Przysłowia  

„Dziennikarstwo składa się głównie z informowania ludzi o tym, że hrabia Kowalski zmarł, podczas gdy dotychczas nikt nie miał pojęcia o fakcie, że hrabia Kowalski żył.”

Gilbert Keith Chesterton

   
Odsłon artykułów:
507500